Отборът на Тотнъм постигна много ценна победа в битката си

...

Хари Кейн отново бележи за победа на Тотнъм

Отборът на Тотнъм реализира доста скъпа победа в борбата си за топ 4 във Висшата лига. „ Шпорите “ се постановиха с минималното 1:0 при визитата си на Кристъл Палас в среща от 26-ия кръг. Това бе втори следващ триумф за играчите на Маурисио Почетино в шампионата, откакто в предишния кръг със същия резултат те победиха огромния си градски противник Арсенал.

Интересното е, че сходно на конфликта с „ артилеристите “ и през днешния ден победното попадение за Тотнъм осъществя звездата на отбора Хари Кейн. Английският национал донесе трите точки на своя отбор с гол две минути преди края на постоянното време, засичайки с глава центриране от корнер.

Благодарение на успеха Тотнъм се изкачи краткотрайно на четвъртата позиция с актив от 55 точки. Кристъл Палас пък продължи с неубедителното си показване напоследък. „ Орлите “ към този момент са в серия от пет мача без победа в шампионата, заемайки 17-о място с 27 пункта. /БГНЕС
Източник: dnesplus.bg