Отборът на Торино срази с 3:0 като домакин Киево в

...

Торино прекърши Киево с късни голове, биковете са в страхотна серия

Отборът на Торино съкруши с 3:0 като хазаин Киево в мач от 26-ия кръг на италианската Серия “А”. Четвърт час преди края резултатът към момента бе 0:0, само че в 76-ата минута Андреа Белоти даде задатък на “биковете” в резултата с мощен шут отвън наказателното поле. В добавеното време домакините осъществиха още две попадения. В 92-ата минута Томас Ринкон, с съвсем еднакъв гол, само че от една концепция по-близко разстояние,н аправи резултата 2:0, а в 94-ата Симоне Дзадза оформи класическата победа на торинци. Дзадза се пребори с защитник на “летящите магаренца” и с удар от близко преодоля Стефано Сорентино.

Торино се изкачи на шеста позиция с 41 точки, като “биковете” нямат проваляне в последните си 6 мача, в които са записали 4 победи и не са позволили гол във вратата си. Веронци пък остават на последното 20-о място с 10 точки.

СТАТИСТИКА НА МАЧА МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА КЛАСИРАНЕ ПОДРЕЖДАНЕ ПРИ ГОЛМАЙСТОРИТЕ Серия А 26 кръг, неделя 3 март  Торино 3:0краен резулат  Киево