Отборът на Суонзи подобри рекорда си по резултатна победа в

...

Суонзи счупи рекорда си във ФА Къп след бой с 8:1 над Нотс Каунти

Отборът на Суонзи усъвършенства върха си по резултатна победа в шампионата за ФА Къп, откакто разгроми с 8:1 Нотс Каунти в преиграването от четвъртия кръг на конкуренцията. Следващият противник на " лебедите " е отборът на Шефилд Уензди.

Първият мач сред двата тима приключи 1:1 и нищо не предвещаваше, че Нотс Каунти ще преживее една от най-тежките загуби в историята си. По два гола за успеха на отбора от Уелс вкараха Тами Ейбрахам (18, 45) и Нейтън Дайър (20, 30), а по един записаха Кайл Ноутън (53), Уейн Раутлидж (57), Том Керъл (65) и Даниел Джеймс (82). За гостите почетно се разписа Ноор Хюсейн (35).

Тази вечер се преиграха още два мача. Рочдейл победи Милуол с 1:0 след 2:2 в първата среща и в 1/8-финалите ще се изправи против спечелилия от мача сред Нюпорт Каунти и Тотнъм, който е довечера.

Бирмингам пък е напът да загуби след продължения от Хъдърсфийлд, като резултатът пет минути преди края на добавеното време е 1:4 в интерес на гостите.