Отборът на Струмска слава спечели домакинството си на новака във

...

Струмска слава окупира върха във Втора лига след победа над Крумовград

Отборът на Струмска популярност завоюва семейството си на новака във Втора лига Крумовград с минималното 1:0. В воин за отбора на Юрий Васев се трансформира капитанът Борислав Николов, който означи по доста хубав метод с пета в средата на втората част.

След мудните и по-борбени първи 20 минути, домакините се активизираха и пробваха няколко удара. Георги Янев имаше късмет да тормози Макенджиев, само че изстрелът му от придвижване прелетя високо над вратата. Антон Тунгаров опита шанса си отдалеко малко по-късно, нанасяйки първия прецизен удар в мача, само че опитният вратар на гостите внимаваше.

Второто полувреме започва по-добре от първата част. Само след пет минути игра Борислав Николов нахлу мощно в наказателното поле на Крумовград и се строполи на земята. Главният арбитър Любослав Любомиров обаче не се подведе по дейностите на фланговия футболист и отсъди ъглов удар. За всеобща изненада, не последва публично предизвестие за симулиралия Николов.

В средата на полувремето центриране от ъглов удар откри Николов, който по доста грациозен метод с пета я прати в мрежата на Макенджиев.

До края на срещата отбора от югоизточните Родопи не сътвори нещо рисково перд вратата на "славата " и по този метод си потегли с празни ръце от Радомир.

FT / Струмска популярност – Крумовград 1:0

1:0 Борислав Николов 65`

Струмска популярност: 12 Драгомир Петков, 5 Мартин Костов, 77 Марио Дилчовски, 11 Денислав Мицаков, 3 Румен Сандев, 91 Костадин Илиев, 20 Кристиян Китов, 2 Борислав Николов, 9 Александър Александров, 22 Антон Тунгаров, 8 Георги Янев

Наставник: Юрий Васев

Крумовград: 21 Благой Макенджиев, 33 Атанас Ташолов, 10 Ахмед Мюмюн Осман, 98 Венцислав Богданов, 23 Владислав Узунов, 2 Дилян Георгиев, 77 Калоян Стефанов, 6 Костадин Ничев, 8 Красимир Илиев, 87 Мариян Тонев, 71 Цветелин Радев

Наставник: Диамантис Вавалис