Отборът на СПАЛ 2013 записа изключително важна победа, която го

...

СПАЛ 2013 засили конкурент към Серия Б и върви към спасение

Отборът на СПАЛ 2013 записа извънредно значима победа, която го върна над чертата с изпадащите. Момчетата на Леонардо Семпличи удариха с 3:1 Верона, с което ускориха отбора от града на Ромео и Жулиета към Серия " Б ". А срещата стартира чудесно за веронци, които поведоха в 13-ата минута след прецизен удар на Матиа Валоти, който не остави шансове на Алфред Гомис.

В последните секунди на първото полувреме обаче Мохамед Салим Фарес си мушна автогол и резултатът бе подравнен - 1:1. В 72-ата минута Фелипе поведе СПАЛ 2013 към успеха, а в 90-ата словенският национал Ясмин Куртич фиксира крайното 3:1 за гостите. До края и двата тима ще би трябвало да се потвърждават на оптималната степен, в случай че желаят да останат в италианския футболен хайлайф.