Отборът на Славия (Прага) победи с 2:0 Макаби Тел Авив

...

Славия измести тима на Мъри

Отборът на Славия (Прага) победи с 2:0 Макаби Тел Авив като посетител и излезе на второ място в своята група от Лига Европа. Това коства втората позиция Астана, воден от Станимир Стоилов. По-рано довечера отборът на Мъри позволи проваляне вкъщи от Виляреал, което разреши на Спарта до се намърда като подгласник на испанците.

С две попадения за чешкия клуб се регистрира халфът Йозеф Хушбауер, който бе прецизен в края на първата част и при започване на втората. Загубата на Макаби не идва изненадващо, защото израелците към този момент бяха отпаднали от бората. В последния кръг Спарта (Прага) и Астана ще вземат решение всичко на чешка земя, като момчетата на Мъри ще имат потребност единствено от победа, с цел да се наредят на 1/16-финалите.

Макаби Тел Авив - Славия (Прага) 0:2

МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА Лига Европа 5 кръг, четвъртък 23 ноември  Макаби Тел Авив 0:2краен резулат  Славия Прага