Отборът на Славия постигна победа с 3:1 над третодивизионния Балкан

...

Славия завърши подготовката си с рутинна победа на третодивизионния Балкан Ботевград

Отборът на Славия реализира победа с 3:1 над третодивизионния Балкан Ботевград в последната си другарска среща преди началото на пролетния дял на Първа лига.

" Белите " поведоха в седмата минута с точно осъществяване на фаул от страна на Тони Тасев на терена с изкуствено покритие " Стоян Коцев ", само че Емил Колев с глава изравни след 20 минути игра.

Влезлият като запаса през втората част Роберто Илиев се разписа за 2:1 в 61-ата минута, а новото попълнение Натан Гасама оформи крайния резултат с дебютното си попадение с екипа на столичани.

До възобновяване на мачовете в Първа лига тимът на Славия ще се приготвя в София. Първият съперник на " белите " за 2023 година е Пирин Благоевград, а дуелът сред двата тима е на 13 февруари на стадион " Александър Шаламанов ".