Отборът на "Шурданица"/Георги Дамяново/ спря победната серия на "Син Стрел"/Крапчене/

...

С ефектни попадения Шурданица разгроми с 4:0 Син Стрел

Отборът на "Шурданица "/Георги Дамяново/ спря победната серия на "Син Стрел "/Крапчене/ като го разгроми с 4:0 в съботната среща от XV-тия кръг на шампионата на Четвърта монтанска лига. Зрителите на стадиона край Лопушанския манастир станаха очевидци на четири красиви попадения и на един добър и извънредно правилен мач.
Головата сметка на домакините откри още във втората минута Юлиян Найденов-Бързийския с мощна тупалка с левачката от 30 метра. Последваха две попадения за Валери Беров, първото с неспасяем удар с левия крайник в 36-та мин., а вторият с глава пет минути по-късно. Крайният резултат оформи Мирослав Йорданов в 83-та мин. Тогава многократният първенец на България по джудо и самбо майсторски изпрати топката с левия крайник в горния ъгъл на вратата на гостите. Футболистите и на двата тима не сътвориха проблеми на основния арбитър Николай Малджански и неговите асистенти Николай Михайлов и Димитър Филипов.
Източник: bulnews.bg