Отборът на Севиля продължава да бъде изключително непостоянен в своите

...

Севиля показа грозното си лице, бра голям срам срещу Селта

Отборът на Севиля продължава да бъде извънредно променлив в своите изяви. След като изиграха мощен дуел против Байерн (Мюнхен) в Шампионската лига, през днешния ден момчетата на Енцо Монтела паднаха с тежкото 0:4 при визитата си на Селта.

Байерн (Мюнхен) победи Севиля с 2:1 като посетител в първи четвъртфинален мач в Шампионската лига
Байерн (Мюнхен) направи решителна крачка към полуфиналите в Шампионската лига

" Баварците " победиха Севиля с 2:1 като посетител

" Рохибланкос " бяха неясно копие на себе си, и с огромна част от своите запаси, браха огромен позор на " Балайдос ". Също по този начин те се смъкнаха и до седмата позиция, която към този миг ги лишава от присъединяване в европейските клубни шампионати през идващия сезон. Селта пък се изкачи до №9 в Примера Дивисион и до последно също ще се бори за място в Лига Европа.

Снимка 349647
Източник:

През първата част почитателите видяха единствено едно попадение. Бразилският гений на гостите - Гилерме Арана си вкара злополучен автогол, откакто отбита топка от Давид Сория срещна тялото му и мина зад голлинията.

Селта се разигра след паузата, а полувремето несъмнено принадлежеше на Яго Аспас. Испанският национал впечатли с хеттрик, като за две от попаденията му асистира Пабло Ернандес.

В идващия кръг на Севиля следва значим конфликт с Виляреал, до момента в който Селта гостува на Леганес.

От Севиля: Победихме в Манчестър, за какво да не създадем същото и в Мюнхен?

Това съобщи един от асовете Стивън Н`Зонзи

СЕЛТА - СЕВИЛЯ 4:0

1:0 Арана-автогол (38 " ), 2:0 Аспас (57 " ), 3:0 Аспас (60 " ), 4:0 Аспас (78 " )

СТАДИОН : " Балайдос "

СЪДИЯ : Алфонсо Алварес

СЕЛТА : Алварес, Ронкалия, Майо, Гомес, Кастро, Вас, Ернандес, Лоботка, Мендес, Аспас, Систо (резерви: Бланко, Фонтас, Радоя, Бойе, Йозабед, Кабрал, Екерт)

СЕВИЛЯ : Сория, Кяер, Карисо, Лаюн, Арана, Банега, Н " Зонзи, Сарабия, Писаро, Бен Йедер, Рамирес (резерви: Рико, Фернандес, Ленгле, Навас, Васкес, Нолито, Гайс)