Отборът на Северна Македония надделя с 1:0 над Израел в

...

Северна Македония завърши на трето място в групата си

Отборът на Северна Македония надви с 1:0 над Израел в мач от квалификационна група G. С триумфа нашите съседи завършиха на трето място в групата си с 14 извоювани точки.

Македонците имаха цялостно превъзходство и направи няколко пропуща преди да се разпишат в добавеното време. В 37-ата минута Енис Барди нацели напречната греда след атрактивно осъществяване на директен свободен удар. Във втората добавена минута Бобан Николов работи съобразително при изтребване на вратаря и без закъснение насочи в мрежата от към 12 метра. След почивката гостите не направиха нищо запонящо се и дуелът завърши с триумф за Северна Македония. ЕВРО 2020 10 кръг, вторник 19 ноември  Северна Македония 1:0краен резулат  Израел