Отборът на Септември (Симитли) постигна победа над Банско с 1:0

...

Септември надви трудно Банско

Отборът на Септември (Симитли) реализира победа над Банско с 1:0 в среща от 12-ия кръг от Югозападната Трета лига на стадион " Септември " в Симитли. Мачът се игра в нетрадиционен час - 13:30 по обяд поради дербито в първа лига Левски - ЦСКА-София.

През първото полувреме нямаше доста положения и пред двете порти. Още в 50-тата минута обаче, след ъглов удар на Даниел Гогов, топката доближи до Йона Петров, който означи единственото попадения в срещата.

След гола и домакините, и тимът на Банско направиха много пропуски. След този мач Септември резервира третото си място във краткотрайното класиране с актив от 27 точки, а Банско остава на шесто - с 18 точки.

Милчо Максимов
Югозападна Трета лига 12 кръг, събота 21 октомври  Септември (Симитли) 1:0краен резулат  Банско