Отборът на Септември (Симитли) победи с 3:2 като гост Рилски

...

Септември удари Рилски спортист в Самоков

Отборът на Септември (Симитли) победи с 3:2 като посетител Рилски състезател в Самоков. Това бе и първа победа за лятото за момчетата на Спас Стоименов.В първите минути на стадиона се изви страшна стихия.

Но по-късно мача протече обикновено. В 20-ата минута Марио Топузов откри резултата, след двойно подаване с Веско Весков. Пет минути по-късно извънредно хубав гол от разстояние вкара и Веско Весков. Малко преди почивката още веднъж с удар отдалеко вкара и Евгени Тунтев. През второто полувреме и двамата треньори направиха доста смени и домакините съумяха да вкарат две попадения в последните пет минути посредством Божидар Шопов и Лъчезар Станков.

Следващата контрола за Септември е в петък в Симитли с новака във Втора лига Хебър Пазарджик. А Рилски Спортист играе пък в събота сутринта с Марек.