Отборът на Сасуоло надигра с 2:0 като гост Фрозиноне в

...

Сасуоло се справи с Фрозиноне като гост

Отборът на Сасуоло надигра с 2:0 като посетител Фрозиноне в мач от 16-ия кръг на италианското състезание. Ганайският халф Алфред Дънкан изведе напред “неровердите” в резултата минута преди края на първата част, а в 58-ата минута Доменико Берарди осъществя второто попопадение за Сасуоло. Дънкан записа и асистенция с изключение на гола си, защото Берарди получи топката в наказателното поле точно от ганайския полузащитник.

“Неровердите” са шести в класирането след шестата си победа в шампионата с 24 точки. Фрозиноне пък остава на предпоследното 19-о място със единствено едан победа, към този момент 10 загуби и едвам 8 точки. СТАТИСТИКА НА МАЧА МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА КЛАСИРАНЕ Серия А 16 кръг, неделя 16 декември  Фрозиноне 0:2краен резулат  Сасуоло