Отборът на Сарагоса победи Баскония със 76:69 точки във втория

...

Сарагоса пак надви Баскония и е на полуфинал

Отборът на Сарагоса победи Баскония със 76:69 точки във втория дуел от четвъртфиналната серия сред двата отбора и продължава напред към полуфиналите в испанската баскетболна лига Ендеса.

Сарагоса бе победил и в първия мач с 81:81 точки като посетител и по този начин с 2-0 триумфа към този момент чака противника си в борбата за класиране на огромния край.

Домакините започнаха стремително и поведоха с 26:9 след първата част, а на почивката водеха с 38:33. Преди последните 10 минути резултатът бе 49:55, само че Сарагоса съумя да стигне до крайната победа.

Неманя Радович бе най-резултатен с 16 точки и 6 битки за Сарагоса, а Джейсън Грейнджър бе най-полезен за Баскония с 14 точки, 5 битки и 4 асистенции.