Отборът на Сампдория постигна комфортна победа с 2:0 като гост

...

Сампдория задълбочи кризата в Парма

Отборът на Сампдория реализира удобна победа с 2:0 като посетител на Парма в дуел от 19-тия кръг на Серия А.

Резултатът беше открит от Майа Йошида в 25-та минута, след ссериозно безредие пред вратата на домакините. Само 9 минути по-късно Кейта Балде удови задатъка на генуесците след подаване на Гастон Рамирес.

През втората част и двата отбора имаха своите шансове за гол, само че момчетата на Клаидиу Раниери удържаха сухата мрежа и удобния триумф.

Така Сампдория остана 10-ти, с актив от 26 точки, до момента в който Парма е предпоследен с едвам 13.
function showNative(obj) { setTimeout(function () { if ($( ".suggested-news " ).length > 0) { var nativeAdNumber = $(`.suggested-news`).children().length; var movedFirstRowArticle; var nativeAdd = $(`` + `` + `` + `` + `