Отборът на Рилски спортист победи Чавдар (Етрополе) с минималното 1:0

...

Рилски спортист надигра Чавдар в контрола

Отборът на Рилски състезател победи Чавдар (Етрополе) с минималното 1:0 в контролна среща играна на стадион " Искър " в Самоков. Двубоят бе много потребен и за двете страни защото те са тимовете, които почиват идващият кръг от Югозападната Трета лига.

Двата отбора изиграха забавен дуел, като гостите диктуваха нещата на терена през огромна част от дуела. Момчетата на Йордан Юруков сътвориха и повече положения, само че пропуските и положителните изяви в отбрана на самоковци и пропуските пред гола ги лишиха от попадение.

Единствения гол в мача пък падна в 74 минута, когато при една бърза офанзива минала през Мартин Динов и Калоян Янков бе приключена от Алек Манолов.

Двата тима почиват през идния уикенд, а по-късно възпитаниците на Николай Николов - Чезето имат сложна задача против Панагюрище вкъщи, до момента в който отбора от Етрополе има тежко посещение в Банско.