Отборът на Реал Мадрид записа първа загуба през сезона в

...

"Реал" Мадрид се сгромоляса в Майорка

Отборът на " Реал " Мадрид записа първа загуба през сезона в Примера дивисион. Тимът на Зинедин Зидан отстъпи с 0:1 като посетител на " Майорка " и пропусна опцията да излезе отпред в класирането. Така Кралският клуб остава втори, с точка по-малко от отбора на " Барселона ", който по-рано денем победи " Ейбар " и оглави Ла Лига.
Меси, Суарес и Гризман качиха " Барселона " на върха Четвърта поредна победа за каталунците в Ла Лига
В този мач, заради разнообразни аргументи, Зидан не можеше да разчита на куп футболисти, измежду които Гарет Бейл, Дани Карвахал, Тони Кроос и Лука Модрич.

Еден Азар стана татко за четвърти път и по тази причина също не взе присъединяване в дуела.

Снимка: Getty Images

" Майорка " вкара единственото си попадение още в 7-ата минута. Лаго Жуниор комбинира с Фебас, който с прекрасен удар прониза Куртоа. След още 8 минути Фебас още веднъж се разписа, само че попадението му бе анулирано поради засада.

Домакините изненадаха " Реал', който по този начин и не съумя да се съвземе и рядко стигаше до голови положения.

В 74-ата минута Алваро Одриосола получи червен картон и остави гранда с човек по-малко.
Източник: btvnovinite.bg