Отборът на разби с 4:0 като гост в мач от

...

Витоша с разгромна победа в Самоков

Отборът на разруши с 4:0 като посетител в мач от 22-ия кръг на Югозападната Трета лига. Кристиян Кочилов даде задатък на “тигрите ” след тъкмо изпълнена дузпа, а Томи Костадинов удвои преди почивката. Интересното е, че Християн Димитров бе фаулиран за дузпата, а по-късно асистира на някогашния състезател на ЦСКА и Литекс. Домакините удариха греда през второто полувреме, само че по-късно последваха нови две попадения на Цветомир Вачев и Станислав Петров.

Интересното е, че това бе втори следващ мач, в който играчите на Николай Христозов побеждават с 4:0, а в пети следващ дуел от шампионата нямат позволен гол.

Успехът е 15-и за Витоша през тази акция и с актив от 50 точки Витоша е на трето място. Поредната загуба за отбора от Самоков остави отбора на 15-то място с 23 точки.

Идната сряда отборът на Витоша излиза против Чавдар (Етрополе) във край за Зона София. Победителят продължава във финалната фаза на Аматьорската купа.