Отборът на Поморие постигна равенство при гостуването си на Струмска

...

Поморие измъкна ценна точка в Радомир

Отборът на Поморие реализира тъждество при гостуването си на Струмска популярност в Радомир 1:1, като срещата беше част от 14-ия кръг на Втора лига.

Поморийци търсеха повече успеха, макар че през първата част двата отбора не съумяха да осъществят попадения.

През второто полувреме още в 57-ата минута след една добра офанзива на гостите, Георги Чукалов беше фаулиран от вратаря на домакините и бе отсъдена дузпа, която Тихомир Кънев осъществя невъзмутимо.

Последваха нови преференциални положения от страна на гостите, само че назад на това след едно центриране пред вратата на Тодоров, беше маркиран гол от домакините и резултатът беше подравнен на 1:1 във 82-ата минута.

След това тъждество Поморие остава в дъното на таблицата на Втора лига с актив от 8 точки, а радомирци са 12-ти с 13.