Отборът на Пари Сен Жермен спечели с 3:0 при гостуването

...

ПСЖ отново ниже голове, първият е от засада

Отборът на Пари Сен Жермен завоюва с 3:0 при гостуването си на Лил в мач от 24-ия кръг на Лига 1. Юри Берчиче (45), Неймар (77) и Джовани Ло Селсо (87) осъществиха попаденията. Преднината на отбора на Унай Емери пред останалите продължава да е внушителна.

В края на първото полувреме левият бек Юри опъна мрежата, само че при очевидна засада. Неймар потърси Единсон Кавани в наказателното поле, уругваецът беше в сериозна засада, а той очевидно скочи за топката. Секунда по-късно Юри стреля в мрежата. В 77-ата Ней Джуниър осъществя точно от директен свободен удар, насочвайки над стената - 2:0. Най-красивото попадение обаче беше осъществено от 21-годишния аржентинец Ло Селсо. В 87-ата минута той доста технично копна топката с удар отвън наказателното поле и матира вратаря. Лига 1 24 кръг, събота 3 февруари  Лил 0:3краен резулат  Пари Сен Жермен