Отборът на Палермо с национала Ивайло Чочев в състава си

...

Палермо и Чочев допуснаха шокиращ обрат

Отборът на Палермо с национала Ивайло Чочев в състава си позволи фрапантен поврат против Фоджа вкъщи в дуел от 25-ия кръг на италианската Серия Б. Домакините водеха с 1:0 до 78-ата минута, откакто македонецът Илия Несторовски откри от дузпа в 65-ата.

Четири минути по-късно сицилианци останаха с човек по-малко, откакто бразилецът Коронадо получи пряк червен картон. Чочев, който стартира като запаса, се появи в игра в 74-ата минута, а единствено четири по-късно гостите изравниха посредством Матийо Дюамел.

Обратът стана цялостен в 84-ата, когато се разписа Оливер Крагъл. Това беше втора поредна загуба за Палермо, който към този момент е трети в класирането с 43 точки, до момента в който водачите Емполи и Фрозиноне имат по 46.