Отборът на Осасуна спечели ценна победа при гостуването си на

...

Осасуна победи Валенсия в добавеното време на мача

Отборът на Осасуна завоюва скъпа победа при гостуването си на Валенсия с 2:1 в третия кръг на испанската Ла Лига.

Осасуна откри резултата в 24-ата минута посредством дузпа, осъществена от Аймар Орос. Домакините пробваха доста неща, с цел да се върнат в мача и съумяха да изравнят в 80-ата минута посредством Уго Дуро.

Това обаче не беше последният акцент в мача, тъй като надълбоко в добавеното време Начо Видел донесе трите точки на гостите след асистенция на Анте Будимир.

Успехът на Осасуна е незабравим, защото отборът бе спечелил единствено един от последните си 16 мача против " прилепите ".

Това бе първа загуба за сезона за Валенсия и втора победа за Осасуна, като и двата отбора са с по 6 точки.

Срещата мина през редица обрати, само че в последна сметка по-класният състав на Барселона измъкна триумфа след надвит гол на Роберт Левандовски.