Отборът на Ница надделя с 3:1 като домакин на Анже

...

Ница най-после записа победа срещу Анже

Отборът на Ница надви с 3:1 като хазаин на Анже в среща от 15-ия кръг на Лига 1.

Гостите откриха резултата в 22-ата минута, когато Анжело Фулгини слаломира сред противниковите бранители и прати топката в тяхната мрежа. Тимът от Лазурния бряг обаче съумя да изравни в 39-ата минута, откакто Арно Лусамба засече центриране на Мизиан Маолида. Именно младото крило даде преднина на своя тим в 53-ата минута, завършвайки прелестна офанзива, в която Каспер Долберг и Пиер Лее Мелу реализираха пасове с пета. Крайното 3:1 оформи датският национал в 90-ата минута.
Entertainment, goals and three points for Les Aiglons, who secure the victory in front of their fans #OGCNSCO pic.twitter.com/fmCdYM1gBg
— OGC Nice (@ogcnice_eng) November 30, 2019 В различен мач от кръга Лил победи гостуващия Дижон с минималното 1:0. Единственото попадение в мача означи голмайсторът на отбора Виктор Осимен от дузпа в добавеното време на първата част. Лига 1 15 кръг, събота 30 ноември  Ница 3:1краен резулат  Анже