Отборът на Наполи не спести нищо на борещия се за

...

Наполи вкара 4 гола на борещия се за място в Шампионска лига Интер

Отборът на Наполи не спести нищо на борещия се за място в зона " Шампионска лига " състав на Интер, в срещата сред двата отбора от предпоследния кръг на конкуренцията в Серия " А ".

Неаполитанците завоюваха семейството си с 4:1, като триумфът им изглеждаше безпроблемен и безапелационен, само че в полза на истината това не отговаряше напълно на истината.
 Интер възобнови контракта на Шкриниар

Към 24-годишният словак имаше интерес от Манчестър Сити и Барселона

Точни за спечелилите бяха Желински, Мертенс и Руис (на два пъти), само че с неповторимите си намеси Калиду Кулибали на два пъти избави състава си от гол във вратата, при друго стичане на събитията и на разнообразни стадии от мача.

Почетното попадение за противника бе маркирано от дузпа, а негов създател бе Мауро Икарди.

Желински откри в 16-ата минута като това бе и единственото попадение за първата част от мача.
 Мауро Икарди отново повтори: Искам да остана в Интер

Нападателят опроверга следващите спекулации за бъдещето си

През второто полувреме като че ли всяка офанзива на Интер, която завършваше без триумф, биваше последвана от контра за Наполи, която приключваше с попадение.

Мертенс вкара за 2:0 в 61-ата минута на мача, малко откакто Калиду Кулибали бе избил топката от самата голлиния.

3:0 направи Фабиан Руис, който пък се разписа откакто Лаутаро бе нацелил горната греда на вратата на Наполи секунди преди този момент.
 Наполи се насочи към непотребен в Реал (Мадрид)

Италианският клуб желае Тео Ернандес

Отново Руис вкара за 4:0, 12 минути преди последния сигнал, само че още три по-късно Икарди бе прецизен от дузпа за оказалото се и извънредно 4:1.

Интер остава с актив от 66 точки и ще би трябвало да взема решение всичко в класирането в последната си борба за сезона. Наполи е втори и това от дълго време няма по какъв начин да бъде променено.
 Аурелио Де Лаурентис: Не мога да принудя Лоренцо Инсине да остане в Наполи
Де Лаурентис: Не мога да принудя Лоренцо да остане

" Той постоянно е показвал страхотна обвързаност към фланелката "