Отборът на Надежда (Доброславци) победи с 2:1 дубъла на Септември

...

Надежда пречупи дубъла на Септември

Отборът на Надежда (Доброславци) победи с 2:1 дубъла на Септември и продължи със силините си игри напролет. Срещата бе от 26-ия кръг на Югозападната Трета лига.
 Резултати от 26-ия кръг на Югозападната Трета лига Резултати от 26-ия кръг на Югозападната Трета лига
Това бе и четвърти следващ мач без загуба за възпитаниците на Румил Жотев. Домакините поведоха в 8-ата минута след гол с глава на Жулиан Манолов, а гостите изравниха в 68-ата минута от дузпа. Футболистите на Надежда стигнаха до успеха след углавен удар, отсъден за нарушаване против Жулиан Манолов и осъществя капитанът Валентин Миленов в 81-ата  минута.

В класирането Надежда към този момент е на 13-ото място с 29 точки, а Септември II е на 16-ата позиция с 26 пункта.