Отборът на "Монтана" направи 2:2 с румънския "Конкордия" (Жилава) в

...

Монтана започна в равенство на лагера в Алания

Отборът на "Монтана " направи 2:2 с румънския "Конкордия " (Жилава) в първата си контролна среща на лагера в Алания. Двубоят в турския курорт пропусна Николай Цветков-Демона, който е болен от грип.
Монтанци направиха много положителни неща през първото полувреме, когато вкараха и двата си гола. И двата паднаха след центриране в наказателното поле и удар с глава. При първият в 7-та мин. се разписа Сергей Георгиев след асистенция на Николай Минков. в 35-мин. пък прецизен бе Владимир Айтов след подаване на капитана Иван Михов. Между двете попадения румънците върнаха един гол (26), а след почивката изравниха от дузпа в 56-та мин.
Следващата инспекция на "Монтана " в Алания е на 1 февруари, събота, против третия отбор на "Краснодар " (Русия).
"Монтана ": Марин Орлинов, Алекс Георгиев, Иван Михов-кап., Преслав Петров, Владимир Айтов, Стефан Каменов, Сергей Георгиев, Йордан Йорданов, Росен Кръстев, Борислав Балджийски, Николай Минков (Васил Симеонов, Валери Христов, Костадин Гаджалов, Димитър Илиев, Борислав Дамянов, Тони Тасев, Кристиян Апостолов, Румен Георгиев, Атанас Илиев).
Източник: bulnews.bg