Отборът на Милан записа скромна победа с 1:0 над Дюделанж

...

Игуаин донесе скромна победа на Милан, Олимпиакос и Реал Бетис се занулиха в Гърция

Отборът на Милан записа скромна победа с 1:0 над Дюделанж в Люксембург на старта на груповата фаза в Лига Европа довечера.

" Росонерите " откриха резултата чак в 59-ата минута, като това се оказа и единственото попадение в мача. Тогава звездата на тима Гонсало Игуаин съумя да доближи до топката тъкмо до границата на наказателното поле и от придвижване стреля, а кълбото профуча около Фризинг за 1:0.

Арсенал се развихри против Ворскла, Спортинг би Карабах

" Топчиите " с стремително 4:1 над своя противник

Гостите въпреки всичко си подсигуряваха първото място в Група F, където са още тимовете на Олимпиакос и Реал Бетис. Те пък не излъчиха победител довечера, завършвайки наедно 0:0. Домакините от Гърция даже приключиха срещата с човек по-малко, откакто Цимикас получи втори жълт и надлежно червен картон в 73-ата минута.