Отборът на Милан победи Дженоа с гол в последната секунда.

...

"Милан" съсече Гълъбинов и "Дженоа" в 94-ата минута

Отборът на " Милан " победи " Дженоа " с гол в последната секунда. В воин за " росонерите " се трансформира Андре Силва, който вкара за 1:0 в 94-ата минута на срещата в Генуа.

Така отборът на Дженаро Гатузо продължи мощния си ход в Италия, като към този момент е единствено на 4 точки от петото място на градския си противник " Интер ".

-->

Българският национал Андрей Гълъбинов бе титуляр за " грифоните ", като бе отпред на офанзивата на домакините до 75-ата минута, когато бе заменен.

Мачът стартира с едноминутно безмълвие в памет на капитана на " Фиорентина " - Давиде Астори, който преди седмица умря ненадейно на 31-годишна възраст.

Срещата в Генуа бе изпълнена с забавните положения и пред двете порти, а в 53-ата минута гол на Лука Ригони от " Дженоа " бе анулиран поради засада.

С този триумф " Милан " събра 47 точки и остава на 6-то място, само че резервира шансове за класиране в Топ 4. " Дженоа " пък заема 13-та позиция с 30 точки.
Източник: btvnovinite.bg