Отборът на Мидтиланд записа втора победа от началото на сезона

...

Краев не игра при победа на Мидтиланд

Отборът на Мидтиланд записа втора победа от началото на сезона в Дания. “Вълците” победиха с 2:1 Норшелан в семейството си от 2-ия кръг. Българинът Божидар Краев не бе в групата за дуела.

Успехът на Мидтиланд не пристигна толкоз елементарно и отборът трябваше да прави поврат. Норшелан поведе още в 6-ата минута с попадение на Атанга.

След това обаче домакините съумяха да извърнат нещата в совя изгода. Евандер изравни от дузпа в 28-ата минута, а Окосун донесе триумфа на “Вълците” в 56-ата минута.

С тази победа Мидтиланд събра актив от 6 точки и излезе на 2-ото място във краткотрайното класиране, с равни точки с лидера Копенхаген, само че с по-лоша голова разлика. Норшелан пък остава на 5-ото място с 3 извоювани точки.