Отборът на Метц достигна до победа с 3:1 в редовното

...

Метц изхвърли Монако от Купата на Франция

Отборът на Метц доближи до победа с 3:1 в постоянното време в тазвечершния дуел от 1/16-финалите за Купата на Франция. Тимът записа триумф над Монако.

Резултатът бе открит от гостите в 32-ата минута, когато най-съобразителен пред гола се оказа Готие Хайн, разписвайки се с лекост за 1:0.
 Снимка 401907
Източник:

" Монегаските " съумяха да изравнят седем минути по-късно посредством Радамел Фалкао, само че това въобще не бе задоволително.

В 62-ата минута, Метц още веднъж поведе. Този път Хайн асистира за попадението на Марвин Гакпа за 2:0. Отново той бе в центъра на събитията и при оформянето на крайното 3:1, откакто направи доста хубава композиция с Ибрахима, който приключи по превъзходен метод, класирайки тима си напред в конкуренцията.