Отборът на Марибор ще бъде следващият съперник на българския шампион

...

Очаквано: Марибор е следващият съперник на Лудогорец в Европа

Отборът на Марибор ще бъде идващият противник на българския първенец Лудогорец в Лига Европа.

Това стана ясно, откакто отборът записа второ проваляне в третия квалификационен кръг на Шампионската лига и отпада от конкуренцията.

Така във втория по мощ шампионат Марибор ще срещне " орлите " от Разград, които победиха TNS с 5:0 в първата среща сред двата състава и надали ще сбъркат в реванша.
 Лудогорец продава Жуниор Брандао в Иран
Лудогорец продава чужденец в Иран за луди пари

Лично сътрудникът на футболиста е признал за интереса

Марибор записа втора поредна загуба с 1:3 от Розенборг, който пък продължава в идващия стадий от Шампионската лига.

Гостите поведоха в заключителните минути на първата част, когато Руди Пожег вкара за 0:1. Розенборг възвърне равенството след по-малко от 10 минути игра през второто полувреме, с гол на Александер Сьодерлунд. " Черно-белите " стигнаха до поврат и означиха за повторно в 61-ата минута, когато Андерс Конрадсен означи след центриране от корнер за 2:1. Третото попадение за норвежкия исполин осъществя още веднъж Конрадсен в 81-ата минута.
 Марибор е все по-близо до борби с Лудогорец в Лига Европа

" Виолетовите " изгубиха с 1:3 от Розенборг в третия прелиминарен кръг на Шампионската лига