Отборът на Манчестър Юнайтед записа солидна победа при визитата си

...

Юнайтед разказа играта на Уест Хем за едно полувреме, феновете се завърнаха

Отборът на Манчестър Юнайтед записа солидна победа при визитата си на Уест Хем в Лондон. „ Червените дяволи” стигнаха до триумф с 3:1, като и трите гола за спечелилите пристигнаха през втората част. Сериозна заслуга за обрата в интерес на гостите имаше превръщащия се във все по значима фигура за Оле Гунар Солскяер – Бруно Фернандеш.

Днес той стартира дуела на пейката и се появи в игра на почивката, с което стартира и обратът за Юнайтед. Фернандеш бе в основата на всичко по-опасно пред вратата на „ чуковете”, които не съумяха да покажат качествата си от първото полувреме.

Именно Уест Хем откри резултата посредством Томаш Соучек в 38-ата минута, само че след попадения на Пол Погба, Мейсън Грийнууд и Маркъс Рашфорд, гостите стигнаха до трите точки.

Другата огромна вест от през днешния ден е завръщането на почитателите по стадионите. На „ Лондон Стейдиъм” участваха 1000 фенове, а фотоси от мача може да видите в нашата изложба.