Отборът на Манчестър Юнайтед постигна минимална победа с 1:0 при

...

Манчестър Юнайтед надделя над Астън Вила с гол на Бруно Фернандеш

Отборът на Манчестър Юнайтед реализира минимална победа с 1:0 при семейството си на Астън Вила в дуел от 34-ия кръг на Първа лига.

„ Червените дяволи “ откриха резултата на стадион „ Олд Трафорд “ в 39-ата минута, когато Каземиро завоюва въздушен дуел за първата топка на центъра на терена и с глава пусна извеждащ пас зад защитата на бирмингамци към Маркъс Рашфорд. Анлийският национал нахлу отляво в наказателното поле на гостите и стреля по диагонал по тревата, като вратарят Емилиано Мартинес съумя да допре кълбото, което остана в полето и притичалият Бруно Фернандеш с изстрел от придвижване се разписа в долния ляв ъгъл.

В класирането Манчестър Юнайтед е четвърти с 63 точки, на два пункта зад третия Нюкасъл. Астън Вила остава на шестата позиция с 54 точки.