Отборът на Манчестър Сити записа победа с 2:0 над Фулъм

...

Манчестър Сити не срещна никаква съпротива от Фулъм и продължава напред за Купата на Лигата

Отборът на Манчестър Сити записа победа с 2:0 над Фулъм в мач за Купата на Лигата. " Гражданите " не срещнаха никаква опозиция от своя противник и справедливо не престават напред в шампионата.

Резултатът бе открит в 18-ата минута, когато Брахим Диас засече топката след осъществяване от ъглов удар и непосредствено я изпрати към десния ъгъл, като не остави никакви шансове на вратаря на гостите.

Снимка 387144
Източник:

В 35-ата минута, Сане можеше да удвои, само че след мощния му шут, топката мина настрана от задачата. В добавеното време на първата част, Габриел Жесус съвършено мина през няколко съперникови футболисти и реши да стреля от границата на наказателното поле. Топката обаче бе отразена от Серхио Рико и смяна в резултата не последва.

В 65-ата минута, Диас означи второто си попадение в срещата, откакто се възползва от безпорядък, настъпил в наказателното поле, и с лекост преодоля вратаря за 2:0.