Отборът на Лудогорец събра 16 точки, след като се наложи

...

Лудогорец свали Берое от върха |

Отборът на Лудогорец събра 16 точки, откакто се наложи с 2:0 над Берое и оглави класирането след 7-ия кръг в Първа лига.

И двете попадения паднаха през първите 45 минути, като бяха дело на Клаудио Кешерю в 18-ата и Сисиньо в 23-ата в границите на 5 минути през първото полувреме.

" Причината за загубата е, че не можем да си осъществяваме ситуациите, а Лудогорец беше извънредно разумен. До колкото знам на полувремето статистиката е показвала, че ударите са 8:2 в наша изгода, само че резултатът беше 2:0 за Лудогорец.

Но отстъпихме в експанзията, а и някои самостоятелни неточности ни изиграха неприятна смешка. Няма причина обаче да бъда неудовлетворен от нашия тим. Все отново самостоятелната класа на играчите на Лудогорец си сподели думата.

Ние просто не успяхме да си осъществяваме ситуациите ", разяснява треньорът на Берое Димитър Димитров - Херо след срещата.
Източник: offnews.bg