Отборът на Лудогорец надигра по всички параграфи тима на Марибор

...

„Лудогорец“ не намери път към вратата на „Марибор“

Отборът на Лудогорец надигра по всички параграфи отбора на Марибор в първия плейофен конфликт сред двата отбора за влизане в групите на Лига Европа, само че по този начин и не съумя да победи словенския си съперник, показва

Разградчани пропуснаха извънредно доста положения пред вратата на своите посетители и могат да съжаляват, че не съумяха да вземат преднина преди реванша в Словения.

Двубоят на „ Лудогорец Арена ” приключи при резултат 0:0 и по този начин интригата остана напълно за ответния конфликт в Марибор. Домакините играха с човек повече цели 35 минути, само че и това не им оказа помощ в търсене на своята 30-та победа в европейските клубни шампионати.

Футболистите на Стойчо Стоев насочиха 28 удара към противниковата врата, само че без необикновен триумф. Антон Недялков пропусна  два отлични шанса през първата част, а Жоржиньо не съумя да вкара от няколко метра. През второто полувреме Марселиньо удари напречната греда.
Източник: dariknews.bg