Отборът на Локомотив (София) постигна много трудна победа над Марица

...

Локо се измъчи с Марица

Отборът на Локомотив (София) реализира доста сложна победа над Марица (Пловдив) в мач от 20-ия кръг на Втора лига. " Железничарите " се постановиха с 4:2 над пловдивчани на своя стадион, само че изобщо не задоволиха с играта си.

Тимът на Младен Додич имаше проблеми след провалянето с 0:4, като имаше двама осъдени играчи, а в 8-ата минута Джунейт Яшар трансферира излезлия напред - Андрея Ефремов. Пет минути по-късно Александър Александров изравни с глава, а голмайсторът Илия Димитров донесе цялостен поврат в 22-ата минута.

Добрата игра на Марица продължи и някогашният национал Йордан Христов изравни в 34-ата минута.

Късметът обаче беше на страната на домакините, които при идната офанзива си върнаха преимуществото. Този път прецизен беше Александър Горанов.

През второто полувреме Николай Цветков-Демона оформи крайния резултат в 55-ата минута.

Локомотив остана на трето място с 38 точки, до момента в който Марица е на десето място с 25 точки.