Отборът на Локомотив (Пловдив) загуби първата си контрола от подготовката

...

Локомотив загуби от Академия Пандев

Отборът на Локомотив (Пловдив) загуби първата си контрола от подготовката за новия сезон.

" Черно-белите " отстъпиха с 0:1 пред единайсеторката на Академия Пандев. Двубоят се игра на стадиона в благоевградското село Рилци, прецизира формалният уебсайт на " смърфовете ".

В 4-та минута удар на Един Бахтич мина над вратата. Македонският отбор съумя да поведе в идната офанзива, когато след композиция по лявото крило Люпче Дориев се разписа за 0:1. В 18-та минута Бирсент Карагарен можеше да изравни, само че топката се удари в гредата. Десет минути по-късно Елитон стреля настрана от задачата. Последваха нови изстрели на Анте Аралица и Бирсент Карагарен, само че резултатът остана неизменен.

През втората част Локомотив контролираше напълно нещата по терена. В 52-та минута Димитър Илиев изведе на чиста позиция Анте Аралица, той се забави да стреля и не съумя да вкара. В средата на второто полувреме удар на капитанът на Локомотив мина около гредата. Десет минути преди края Анте Аралица засече центриране от корнер, а топката мина над вратата.

Съставът на Локомотив : Мартин Луков, Йосип Томашевич, Стивън Езе, Лукас Масоеро, Николай Николаев, Петър Витанов, Елитон Жуниор, Момчил Цветанов, Един Бахтич, Ален Ожболт, Бирсент Карагарен (Илко Пиргов, Дейвид Малембана, Георги Радев, Милош Петрович, Уирис Густаво, Димитър Илиев, Октай Юсеин, Бернард Бубуа, Ловре Чиляк, Анте Аралица)