Отборът на Локомотив (Пловдив) се наложи с 2:1 над този

...

Левски няма да играе в Лига Европа, Локомотив също победи сините

Отборът на Локомотив (Пловдив) се наложи с 2:1 над този на ''Левски'' и​ постави завършек на " сините " фантазии за Европа. В 5-ата Насиру Мохамед изведе ''сините'' напред, само че малко след към половин час игра Доминик Малонга възвърне равенството. В 75-ата минута още веднъж Малонга означи за ''смърфовете'', с което и им донесе успеха с 2:1 на ''Герена''.

Срещата стартира стремително и за двата тима. Само 4 минути след първия съдийски сигнал Георги Георгиев трябваше да избавя вратата си от ранно попадение. Защитата на " сините " бе разколебана и Доминик Малонга се възползва от това, само че стражът внимаваше и отрази удара.

Секунди по-късно Насиру Мохамед изведе Левски напред в резултата. Станислав Костов адресира добър пас, с който изведе Мохамед зад защитата и с прелестен удар ганаецът изпрати топката в мрежата на Луков - 1:0.
Източник: fakti.bg