Отборът на Локомотив Пловдив победи Хебър с резултат 3:1 в

...

Локо Пловдив загря за efbet Лига с бой над Хебър

Отборът на Локомотив Пловдив победи Хебър с резултат 3:1 в последната инспекция за „ смърфовете “ преди началото на пролетния дял в efbet Лига. Попаденията за пловдивчани означиха Бирсент Карагарен (25’), Лукас Салинас (49’) и Кристиан Илич (76ч). Почетното попадение за Хебър осъществя Стойчо Папазов в 67-ата минута.

Преди началото на дуела Димитър Илиев и Мартин Луков получиха своите призови награди от 60-ата анкета за „ Футболист на годината “.

Първата забавна обстановка бе пред вратата на гостите. В 15-ата минута Бирсент Карагарен направи добър пробив отдясно, който приключи с центриране по земя към Кристиан Илич, само че атакуващият футболист на Локомотив не съумя да засече кълбото.

Логичното се случи в 25-ата минута, когато Димитър Илиев откри съвършено Бирсент Карагарен, който от близка отдалеченост прати топката в мрежата на отбора от Пазарджик.

До края на първата част „ черно-белите “ продължиха да управляват играта, само че не съумяха да стигнат до втори гол.

Второто полувреме започва чудесно за пловдивчани. В 49-ата минута те стигнаха до второ попадение, откакто Димитър Илиев подаде към Первис Умарбаев, който хитро пропусна към Лукас Салинас, а атакуващит халф с техничен удар направи резултата 2:0 за своя отбор.

В 67-ата минута футболистите на Николай Митов стигнаха до попадение, което бе дело на Стойчо Папазов. Той се разписа с глава след центриране от корнер.

В 76-ата минута Кристиан Илич вкара доста хубав гол. Атакуващият футболист направи отличен независим пробив, който съумя да приключи и с трети гол в мрежата на Хебър.

В 88-ата минута Каракашев опита удар от далечна отдалеченост, само че резервата Илко Пиргов се намеси задоволително добре, с цел да не допусне втори гол в своята мрежа. Toва бе и последната забавна ситуция в инспекцията.

FT | ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ - ХЕБЪР 3:1

1:0 Бирсент Карагарен 25'

2:0 Лукас Салина 49'

2:1 Стойчо Папазов 67'

3:1 Кристиан Илич 76'

Стартови сформира на двата тима:

Локомотив Пловдив: 71. Мартин Луков, 12. Лукас Масоеро, 4. Дейвид Малембана, 18. Диниш Алмейда, 7. Петър Витанов, 10. Первиз Умарбаев, 19. Лукас Салинас, 27. Момчил Цветанов, 9. Бирсент Карагарен, 15. Кристиан Илич, 14. Димитър Илиев

Хебър: 94. Александър Любенов, 39. Живко Хаджиев, 14. Николай Дичев, 29. Тодор Гочев, 22. Ивайло Тодоров, 88. Ивайло Лазаров, 19. Георги Каракашев, 8. Евгени Игнатов, 98. Георги Търтов, 26. Мартин Вълчинов, 15. Живко Петков
function showNative(obj) { setTimeout(function () { if ($( ".suggested-news " ).length > 0) { var nativeAdNumber = $(`.suggested-news`).children().length; var movedFirstRowArticle; var nativeAdd = $(`` + `` + `` + `` + `