Отборът на Локомотив (Пловдив) надигра с 8:0 юношеския си тим

...

Локо разгроми юношите си до 19 г. в учебна игра

Отборът на Локомотив (Пловдив) надигра с 8:0 юношеския си отбор до 19 години в образователна игра, провела се този следобяд на стадиона в пловдивския парк " Лаута ". Старши треньорът Бруно Акрапович заложи на разнообразни сформира в двете полувремена, давайки опция на всички играчи да вземат присъединяване, написа “PlovdivDerby”.

В спаринга се включи и юношата на Манчестър Сити Вато Куате. Той игра като дафензивен полузащитник през първите 45 минути. Другите играчи на проби бяха Никола Марич, Николай Тодоров и Станислав Белчев.

Представителният отбор поведе с 4:0 още преди паузата. Милош Петрович, Митко Илиев и Бирсент Карагарен дадоха солидна преднина още първоначално, а до края на частта падна и четвърти гол посредством Вилим Посинкович.

През вторите 45 минути Локо добави още четири попадения. Те бяха дело на Посинкович, Анте Аралица, Момчил Цветанов и още веднъж на Аралица.