Отборът на Локомотив (Пловдив) може да получи нова санкция –

...

Локомотив на косъм от ново лишаване от домакинство

Отборът на Локомотив (Пловдив) може да получи нова глоба – отнемане от домакинство поради ексцесиите по време на мача с Берое. Както е известно, „ черно-белите “ изгубиха с 2:0 от “зелените “ след мощна игра на гостите през второто полувреме. В 61-ата минута на срещата футболистът на Берое Карлос Охане влезе в спор с щаба на Локомотив, откакто изрита масажиста Благой Вангелов. След това целият щаб на „ смърфовете “ скочи против играча на гостите, а Симеон Райков даже се опита да го изрита.

TribunaPlovdiv научи, че делегатът на срещата е предявил предпочитание да огледа записите от нахлуването, защото е получил информация за навлизане от ентусиаст на Локомотив. В записите от малкия екран държаща правата за срещата, излиза наяве, че в действителност подобен ентусиаст има. Това е прочут ентусиаст на клуба с букви Р.В. и не е изключено “черно-белите “ да отнесат строго наказване, aко делегата впише обстановката в отчета си.