Отборът на Литекс пропусна да запише четвърта поредна победа, след

...

Гредите спряха Литекс срещу Локо у дома

Отборът на Литекс пропусна да запише четвърта поредна победа, откакто приключи наедно 0:0 като хазаин на Локомотив (София). Двубоят край Покрития мост стартира с 45 минути забавяне, защото гостите имаха проблем с клубния си рейс.

“Оранжевите” могат да съжаляват за пропусната добра опция да продължат победната си серия, защото на два пъти гредите избавиха столичните “железничари” след удари на Тонислав Йорданов (45’) и Петко Ганев (62’).

В последните 10 минути пък футболистите на Живко Желев се прибраха в своята половина, откакто Ганев бе изпъден. След равенството Литекс събра 42 точки в актива си и остава непреклонен на петата позиция четири кръга преди края на шампионата. Локомотив (София) пък е осми, с 33 точки на сметката си.
Втора лига 26 кръг, петък 26 април  Литекс 0:0предстои  Локомотив (София)