Отборът на Левски отнесе новака в Първа лига ЦСКА 1948

...

Левски прегази новак в Първа лига на Герена |

Отборът на Левски отнесе новака в Първа лига ЦСКА 1948 с 3:0 на " Герена " и реализира трета поредна победа в елита на българския футбол.

" Сините " събраха 10 точки след шест изиграни мача и се изкачиха на четвъртата позиция в подреждането.

Домакините поведоха още в шестата минута. Паулиньо центрира от ляво, топката мина през куп от играчи, отби се от далечната греда и отскочи право към непокрития Насиру Мохамед, който от близко я прати в мрежата.

Левски продължи да господства, а след почивката играчите на треньора Георги Тодоров започнаха доста стимулирани.

В 51-ата минута Борислав Цонев стреля рисково от фаул от левия ъгъл на наказателното поле, само че Даниел Наумов направи ужасно избавяне.

Пет минути по-късно Борислав Цонев получи пас от Стайн Спиерингс от дясно и с акуратен удар от дъгата пред пеналта направи 2:0.

Левски продължи да господства и в 63-ата минута направи задатъка си типичен. Борислав Цонев беше повален в наказателното поле от Симеон Петров и самичък осъществя отсъдената дузпа, записвайки втория си гол в мача.

До края „ сините “ пропуснаха няколко шанса, само че по този начин и не се стигна до нов гол.
Източник: offnews.bg