Отборът на Левски, набор 2004, загуби домакинството си на вечния

...

Левски загуби от ЦСКА на Герена, Чорбаджийски с пореден гол през сезона

Отборът на Левски, набор 2004, загуби семейството си на безконечния противник ЦСКА.

" Червените " се постановиха с 3:0 на помощния терен на стадион " Виваком Арена - Георги Аспарухов ". " Армейците ", водени от Атанас Борносузов, очевидно бяха по-добрият тим на терена и справедливо завоюваха дуела.

И трите попадения в дербито паднаха през първото полувреме. В 14-та минута Валентин Ситнилски се разписа с глава след центриране от фаул на Ясен Цеков. Две по-късно Георги Чорбаджийски удвои за ЦСКА след изстрел отвън наказателното поле. В последната минута на първата част Павел Жабов направи резултата типичен.

ЦСКА ще загравя за Левски с Пирин

Ще се завърнат ли " алените " на победния път?

" Червените " са водачи в шампионата с 21 точки след 7 победи в 7 мача, в които вкараха 81 гола и не позволиха нито един, отбелязва формалният уебсайт на клуба.

Левски - ЦСКА 0:3

Голмайстори: Валентин Ситнилски, Георги Чорбаджийски, Павел Жабов

Състав на ЦСКА : Иван Маринов (в), Мартин Влаевски, Валентин Ситнилски, Габриел Александров, Теодор Иванов, Йоан Лозанов (к), Георги Чорбаджийски, Кирил Великов, Ясен Цеков, Йоан Борносузов, Павел Жабов

Резерви: Милен Младенов (в), Виктор Атанасов, Георги Шаламанов, Николай Няголов, Андрей Димитров, Александър Георгиев, Ясен Спиров

Старши треньор: Атанас Борносузов