Отборът на Левски изигра героичен сблъсък срещу германския Аинтрахт, който

...

Голът на Фадига разбуни страстите в социалните мрежи

Отборът на Левски изигра храбър конфликт против немския Аинтрахт, който сините почитатели ще помнят дълго. „ Сините ” демонстрираха отлична игра против именития си противник в първи плейофен мач за влизане в групите на Лига на конференциите и стигнаха до трагично тъждество 1:1.

Изравнителното попадение за „ сините ” пристигна в 95-ата минута и бе осъществено от новото попълнение на отбора Асими Фадига. Появилият се на терена в 87-ата минута французин удиви с осъществяването си, а голът му беляза същински възторг освен в България, само че и цяла Европа.

Социалните мрежи, и най-много Twitter, избухнаха с линкове и фрагменти от гола, като някои даже го дефинираха като „ Гол на сезона ” в европейските клубни шампионати.