Отборът на Лестър Сити елиминира Ливърпул в 1/16 финалите на

...

Лестър изхвърли Ливърпул от Купата на Лигата

Отборът на Лестър Сити отстрани Ливърпул в 1/16 финалите на шампионата за Купата на Лигата. "Лисиците" надделяха мърсисайдския отбор с 2:0 на своя стадион "Кинг Пауър" пред 32 000 фенове.

Японецът Шинджи Оказаки даде преднина на домакините в 65-ата минута, а в 78-ата Ислам Слимани с изстрел с левия крайник отвън наказателното поле оформи крайното 2:0.

Бристол Сити пък изхвърли от конкуренцията Стоук Сити след триумф с 2:0 на собствен терен. Уест Хям записа домакинска победа над Болтън Уондърърс с 3:0, Мидълзбро се наложи над Астън Вила с 2:0, а Тотнъм надделя минимално Барнзли с 1:0 с гол на Деле Али в 65-ата минута. Рединг отстъпи пред Суонзи с 0:2, а Лийдс в профил Бърнли след осъществяване на дузпи. /БГНЕС
Източник: bgnes.com