Отборът на Лече се добра до първата си точка за

...

Лече с първа точка за сезона в Серия А

Отборът на Лече се добра до първата си точка за сезона в Серия " А ". Новакът стигна до тъждество 1:1 в семейството си на Емполи.

Гостите първи стигнаха до разкриване на резултата. Това се случи в 23-тата минута, когато Фабиано Паризи слаломира сред няколко играчи на противника и шутира във вратата за 0:1.

В 40-ата минута резултатът бе подравнен слес страховит отдалечен изстрел на Габриел Стрефеца.

Домакините можеха да създадат и цялостен поврат, откакто в 76-ата минута Асан Сисей вкара втори гол, само че той не бе зачетен поради засада.

Така Лече към този момент има 1 точка в актива си и се изкачи до 15-ото място в класирането. Емполи е една позиция по-напред на 14-тата позиция с 2 точки в актива си.

Гледайте спорт на MAX с най-вълнуващите мачове от италианските Serie A и Coppa Italia, онлайн, в ефира на MAX Sport 3.