Отборът на Лацио постигна важна победа с минималното 1:0 над

...

Лацио - Рома 1:0: Орлите постигнаха първи дубъл за сезона след победа в дербито на Рим

Efbet Article Horizontal 1180X300
Отборът на Лацио реализира значима победа с минималното 1:0 над Рома на препълнения “Олимпико ” в Дербито на Рим от 27-ия кръг на Серия " А ". Матия Дзакани означи единственото попадение в 65-ата минута и по този начин “орлите ” завоюваха градското дерби със същия резултат като през ноември, когато голмайсторът бе Фелипе Андерсон.

„ Джалоросите “ останаха с човек по-малко на терена oще в 32-ата минута, откакто Рожер Ибаньес влезе безогледно в краката на Сергей Милинкович-Савич и съдията Давиде Маса му сподели втори жълт картон. Така това спомогна на играчите на Маурисио Сари да запишат първи турнирен дубъл в този конфликт от сезон 2011/12 насам, когато и двата триумфа бяха с по 2:1.

Лацио излезе на второ място във краткотрайното класиране с 52 точки, до момента в който Рома е пети с 47 пункта.

Източник: euronewsbulgaria.com