Отборът на Лацио не спира да впечатлява футболните критици на

...

Лацио потръпна, но обърна Витес и продължи победния си ход

Отборът на Лацио не стопира да впечатлява футболните критици на Стария континент.

Римляните продължиха победния си път във всички шампионати, откакто реализираха незабравим поврат против холандския Витес, в срещата сред двата отбора от груповата фаза на Лига Европа.

Милан ще запомни този 10.09, Симоне Индзаги пък в никакъв случай няма да го не помни
Милан ще запомни този 10.09, Индзаги пък в никакъв случай няма да го не помни

Дявола изпепелен в пъкъла на Вечния град!

Италианският отбор отстъпваше в резултата след първото полувреме, като Тим Матавж ги разочарова с попадение за 1:0 в 33-ата минута.

Само 6 минути след почивката обаче Марко Пароло изравни резултата на холандска земя.

Натискът на гостите бе осезателен и офанзивите на тима в половината на противника се редуваха една след друга.

В 57-ата минута Линсен върна един гол за домакините, само че Имобиле още веднъж върна гостуващия състав в мача.

Точка на разногласието постави Алесандро Мурджия, оформил крайното 2:3 след 75 минути игра.